تبلیغات
مسیح یهودی - حزب الله ارتش اسلام


حزب الله ارتش اسلام [نظرات شخصی , ]

پس از گذشت بیش از دوهفته از اغاز جنگ میان لبنان و اسرائیل و ضربات سنگین حزب الله به ارتش اسرائیل و همچنین بمباران شهرها و شهرک های فلسطین اشغالی چند سوال در ذهنم نقش بسته است

 یکی اینکه چرا وقتی امریکا اعلام می کند که 500 موشک هدایت شونده می خواهد به اسرائیل تحویل دهد چرا ایران به حزب الله موشک شهاب 3 یا اینهمه از این موشک هایی که توی این مانور اخیر به نمایش گذاشته است نمی دهد.

 اصلا چرا موشک بدهد وقتی امریکا ارتش اسرائیل را مسلح می کند چرا ایران حزب الله و نه فقط حزب الله بلکه حماس را مسلح نمی کند.

مگر امام خمینی (ره) نفرمود که باید اسرائیل از صحنه روزگار محو شود خوب اقا ما برای اینکه این اسرائیل را از صحنه روزگار محو کنیم چه کار کرده ایم.

آمریکا و اسرائیل میلیارها دلار صرف می کنند که اسلام را از صحنه محو کنند اینهمه پول خرج می کنند و سالی چقدر کمک مالی به اسرائیل میکنند، بعد به اقایون میگی که خوب شما برای محو اسرائیل چه کار کرده اید میگن اقا ما حمایت معنوی می کینم!!!.

چرا نباید کشورهای مسلمان ارتش مسلح داشته باشند چرا نباید کشورهای مسلمان ارتشی مثل ناتو نداشته باشند تا حساب کار دسته آمریکا بیاد که اگر خواست به کشور مسلمانی حمله کند خود را در برابر این ارتش متحد اسلامی ببیند.

البته کشور های مسلمان هم که چه عرض شود بدتر به جای اینکه به اسلام کمک کنند به آن ضربه می زنند مثلا همین ترکیه همین چند روز پیش هواپیمای سپاه که حامل دارو برای مردم شجاع لبنان است را به فکر اینکه دارد برای حزب الله موشک می فرستد مجبور می کنند در یکی از فرودگاه های این کشور بنشیند و پس از نشستن هواپیما انرا مورد تفتیش و بازرسی قرار می دهد.

یا همین عربستان که حزب الله را به ماجراجویی متهم می کند و البته اینکه برای وجه خود را در میان کشور های اسلامی عربی حفظ کند اعلام میکند به حزب الله کمک چقدری کرده است.

و در اخر اینکه حدیثی شندیم که حضرت علی در فرموده بوند که اعراب و مسلمانان با هم متحد می شوند و گروهی از انان که روی سینه های انها ایه و اعدو لهم مستطعتم نوشته شده است برای ازادی قدس تلاش می کنند.البته این حدیث رو خیلی وقت پیش شینیده بودم ولی مضمون کلیش همین بود نوشته شده توسط صیاد در جمعه 6 مرداد 1385 و ساعت 08:07 ق.ظ
ویرایش شده در دوشنبه 23 مرداد 1385 و ساعت 01:08 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

سلام آزاده

حزب الله ارتش اسلام

صهیونیسم و سینمای کودک و نوجوان

هلو کاست از ابتدا

غرامت ۷۸ ساله به خاطر هلو کاست

هر چه می خواهید بگویید اما از ما سخنی بر زبان نیاورید

دروغی که همه باور کردند

اینک بهشت


صفحات وبلاگ...

نمایش نظرات 1 تا 30

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

صیاد(8)

موضوعات

صهیونیسم(7)
نظرات شخصی(1)

آرشیو

  تیر 1387 (1)
  مرداد 1385 (1)
  خرداد 1385 (1)
  فروردین 1385 (1)
  بهمن 1384 (1)
  آذر 1384 (2)
  آبان 1384 (1)


لینکستان

یهود شناسی

فلسطین خیبری دیگر

سازندگی

خطر صهیونیسم

فلسفه روحانی

آرماگدون

فلسطین درد جانسوز

وبلاگ قبلی مسیح یهودی

صهیونیسم و جهان اسلام

مجاهد تروریست

ضد منافق


لینکدونی

آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

yahood.Mihanblog.com