تبلیغات
مسیح یهودی - هلو کاست از ابتدا


هلو کاست از ابتدا [صهیونیسم , ]

در سال 1933 حزب نازی و در راس آن هیتلر قدرت را در آلمان به دست گرفتند.پس از به قدرت رسیدن، آنها حتی یک لحظه یهود ستیزی خود را کتمان نکردند چنانچه در مورد اقوام اسلاو اروپای شرقی و کولی ها و امثال آنها نیز چنین عداوتی را داشتند و آن را اعلام می کردند همین طور در مورد کمونیست ها و اتحاد جماهیر شوروی. بر همین اساس برای سرکوب و ارعاب ابتدا دسته های S.A  و بعد در قالب پلیس مخفی رایش یا همان "گشتاپو" این روند را ادامه رهبری می کردند.

بر خلاف آنچه همواره گفته اند فلسفه ایجاد اردوگاه های هیتلری ابتدا در داخل خاک آلمان و بعد از آن در سایر کشورهای اروپای شرقی صرفاً به نیت نگهداری یهودیان مربوط نمی شد.نازی ها دشمنان عقیدتی و رقبای سیاسی خود را خصوصاًً کمونیست ها روشنفکران مستقل و حتی کشیش های مخالف با تفکر "برتری نژادی قوم ژرمن" هیتلر را یکجا روانه این اردوگاهها می کردند.با شروع جنگ جهانی دوم و گسترش دامنه آن در اروپا بر تعداد افرادی که به این اردوگاه ها تبعید می شدند افزدوه می شد از این جمله افراد می توان به "ارنست تلمان" رهبر حزب قدرتمند کمونیست آلمان اشاره کرد که به اتفاق هوادارن و دیگر رهبران این حزب روانه این اردوگاه ها شدند و همان جا مردند.

اما بر سر حزب قدرتمند(سیاسی و مالی) آلمان یا همان "گروه صهیونیستی آلمان" چه آمد؟ آیا نباید آلمانها قبل از هر چیز به سراغ آنها می رفتند.قضیه از این قرار است که این نازی نبودند که به سراغ این اقایان رفتند بلکه رهبران گروه صهیونیستی آلمان بودند که از فردای به قدرت رسیدن حزب آقای هیتلر به دستبوسی نازی ها شرف یاب شدند و روابط بسیار صمیمانه ای میان آقایان "ردولف کستنر" و "اسحاق شامیر"(که بعدها نخست وزیر اسرائیل شد) رهبران این انجمن با رژیم نازی برقرار شد رابطه ای که 10 سال ادامه داشت.

اما نازی ها و رهبران گروه صهیونیستی آلمان بر سر یک مورد باهم به اشتراک نظر کامل داشتند و آن خارج کردن یهودیان از اروپا بود.هیتلر و رژیم او با مطرح کردن شعار "راه حل نهایی مسله یهود" خواستار اخراج آنها از اروپا بودند و حتی نازی ها طرحی برای انتقال یهودیان اروپا به "ماداگاسکار" را در دستور کار قرار داده بودند. هر چند با شروع جنگ جهانی و درگیر شدن آلمان عجالتاً به انتقال یهودیان به سمت شرق اروپا ونگهداری آنها در کمپ های لهستان رضایت دادند.سران انجمن صهیونیستی المانهم خواستار انتقال یهودیان اروپا (به ویژه اقشار ثروتمند و تحصیل کرده و متخصص) این قاره به فلسطین بودند....

(ادامه دارد).                       

برگرفته از مصاحبه دکتر فریسوننوشته شده توسط صیاد در یکشنبه 6 فروردین 1385 و ساعت 10:03 ق.ظ
ویرایش شده در - و ساعت -


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

سلام آزاده

حزب الله ارتش اسلام

صهیونیسم و سینمای کودک و نوجوان

هلو کاست از ابتدا

غرامت ۷۸ ساله به خاطر هلو کاست

هر چه می خواهید بگویید اما از ما سخنی بر زبان نیاورید

دروغی که همه باور کردند

اینک بهشت


صفحات وبلاگ...

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

صیاد(8)

موضوعات

صهیونیسم(7)
نظرات شخصی(1)

آرشیو

  تیر 1387 (1)
  مرداد 1385 (1)
  خرداد 1385 (1)
  فروردین 1385 (1)
  بهمن 1384 (1)
  آذر 1384 (2)
  آبان 1384 (1)


لینکستان

یهود شناسی

فلسطین خیبری دیگر

سازندگی

خطر صهیونیسم

فلسفه روحانی

آرماگدون

فلسطین درد جانسوز

وبلاگ قبلی مسیح یهودی

صهیونیسم و جهان اسلام

مجاهد تروریست

ضد منافق


لینکدونی

آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

yahood.Mihanblog.com